Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia

ORTOGRAFICZNY SUKCES!

Uczennica naszej szkoły ZUZANNA KAPAŁKA (kl. VI) wzięła udział w XX edycji Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii”, organizowanego pod patronatem Rady Języka Polskiego oraz Pani Beaty Klimek Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Już na I etapie eliminacji szkolnych okazała się najlepsza wśród silnej grupy uczennic z klas IV – VI. Dzięki temu reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach międzyszkolnych i zakwalifikowała się tam do III  etapu finałowego. Jako jedna z dziewięciorga finalistów napisała 5 kwietnia dyktando finałowe. Uroczyste ogłoszenie wyników i wyłonienie Mistrza Ortografii odbędzie się w czerwcu 2018 r. Trzymamy kciuki za naszą uczennicę i koleżankę. Cieszymy się razem z Zuzanną, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Julia Nentwich i Jeremiasz Kędzia odnieśli kolejne sukcesy podczas zawodów, które odbyły się 17 marca 2018r w Niemczech. Julia zdobyła III miejsce w kategorii Kumite schüler U14 weiblich -49 kg, natomiast Jeremiasz II miejsce : Kumite schüler U14 männlich -44 kg .

Gratulujemy sukcesów.

Kolejny raz możemy być dumni  z osiągnięć uczennicy naszej szkoły, która podczas zawodów „ Ladies Karate Cup Berlin” zajęła II miejsce indywidualnie i III miejsce w kategorii drużyn. Zawody odbyły się 10 czerwca 2017r.

54 bieg Republiki Ostrowskie

Uczeń naszej szkoły Jeremiasz Kędzia  zajął IV miejsce w 54 biegu Republiki Ostrowskiej. Bieg odbył się w niedzielę 23.10.16 , dzieci ze szkół podstawowych rywalizowały na dystansie 600 metrów. To już kolejny sukces Jeremiasza, który niedawno zajął I miejsce w biegu o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.